Ubytování

Nabízíme zprostředkování ubytování v Nedvědici a to v historické budově Hotelu Nedvědice nebo v ubytovně pod Pernštejnem. 

Hotel Nedvědice prošel rozsáhlou rekonstrukcí.

V červnu 2020 byl obnoven jeho provoz.


Hotel se nachází v centru klidné obce Nedvědice, pár minut jízdy od hradu Pernštejn. Nabízí parkoviště, restauraci se zahrádkou a stylové ubytování s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou převážně dvoulůžkové a to i s krásným výhledem přímo na hrad Pernštejn.

Ubytování lze objednat přes  kontaktní formulář níže, popřípadě telefonicky nebo emailem. Ubytování Vám můžeme nabídnou samozřejmě i se snídaní, polopenzí nebo i plnou penzí.

Ubytovaným hostům rádi zajistíme komentované prohlídky hradu Pernštejn, mapy turistických tras a zajímavostí v okolí, seznam kulturních akcí nebo například projížďky na koních v krásné přírodě.


Hotel nabízí stylové ubytování v dvoulůžkových a jednom třílůžkovém pokoji s přistýlkou.

Pokoje jsou plně vybaveny. Mají vlastní sociání zařízení, minibar, TV, varnou konvici, lůžkoviny, ručníky, pokojovou službu a v neposlední řadě nabízí krásný výhled na hrad Perštejn.

Parkoviště je zdarma přímo u ubytování. Postaráme se o úschovu Vašich kol.


Snídaně nejsou zahrnuty v ceně ubytování, ale naše restaurace Vám denně kromě pondělí nabízí od 8:00 do 10:00 servírované snídaně dle našeho snídaňového lístku.

Ceník ubytování


Dvoulůžkový pokoj / za noc

1390 Kč

Třílůžkový pokoj s přistýlkou / za noc

1990 Kč

Jedno lůžko na dvoulůžkovém pokoji / za noc

1290 Kč

V restauraci si můžete objednat snídani dle snídaňového lístku.

Snídaně podáváme od 08:00 do 10:00 hodin.

od 65 Kč

Ubytovna Nedvědice

Ubytování a dlouhodobý pronájem

Přilehlé prostory Hotelu Nedvědice nabízí také ubytování v kompletně zrekonstruované ubytovně. Nachází se zde několik dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů. K dispozici je společná plně zařízená kuchyňka včetně spotřebičů a pračka se sušičkou. Společné sociální zařízení, zahrada a prostory k posezení s krásným výhledem na hrad Pernštejn.

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.