Nabídka výdejního okénka a rozvoz

Platný po dobu kdy budeme nuceni mít zavřený provoz restaurace.

Info k okénkovému provozu

Rozvoz jídel je denně od 09:00 do 15:30 hodin a to do 10 km od provozovny včetně sousedního okresu. Poplatek 5,- / kus.

Okénkový prodej denně od pondělí do neděle od 10:00 do 15:30 hodin v sobotu do 17:00. Mimo tuto provozní dobu jsou objednávky možné jen po dohodě den předem. Denně si můžete u našeho výdejního okénka vyzvednout cokoli z naší nabídky viz. níže. Ve všední den jsou v nabídce 4 druhy denního menu s polévkou v ceně, dále pak týdenní nabídka z jídelního lístku a speciální víkendová nabídka. Nabízíme také výběr z mnoha dezertů. Jídelní lístek je vždy označen datumem platnosti.  Níže také naleznete nápojový lístek.

Příprava a zabalení denního menu je v řádech minut, ale příprava pokrmu z týdenní či víkendové nabídky je časově náročnější ( cca +- 15 min. v závislosti na objednávkách před Vámi ), proto doporučujeme předem zavolat ( tel. 739 660 661 ) nebo udělat objednávku přes web, popřípadě přes aplikaci VYZVEDNISI.CZ vyhnete se pak čekání u okénka a také případné frontě.

Cena balení pokrmu nebo polévky je 5,- / ks

Cena Burger boxu je 15,- / ks ( burger, hranolky, dresing )

Objednejte si naše služby.

Pokud objednáváte více obědů prosím vyplňte objednávkový formulář pro každou osobu zvlášť, v případě, že chcete více obědů, ale vždy všechny stejné stačí to napsat do poznámky například:  " Všechny objednané obědy chci 2x ".  Děkujeme.

Naše burgery

Naše dorty